Fotografická soutěž na téma Do hlubin studentova bytí

Dvanáctý ročník naší fotografické soutěže probíhal od 1. 9. 2021 do 31. 10. 2021. Protože se v listopadu a prosinci zhoršila epidemiologická situace, rozhodli jsme se neuspořádat vernisáž, na které tradičně předáváme ceny nejlepším fotografům. Z toho důvodu jsme ceny předali 6. 12. 2021 v zastupitelském sále Úřadu městského obvodu Ostrava-Jih v Ostravě-Hrabůvce. Ceny předala místostarostka městského obvodu Ostrava-Jih Mgr. Dagmar Hrabovská, členka zastupitelstva městského obvodu Ostrava-Jih Mgr. Hana Štanglerová a ředitelka Střední průmyslové školy stavební v Ostravě PaedDr. Zdeňka Klečková.

Nejlepší fotografie pak v lednu 2022 vystavíme v Obchodním centru Avion Shopping park a v únoru a březnu v Obchodním centru Forum Nová Karolína. Do soutěže bylo zasláno celkem 253 fotografií.           

Záštitu nad fotosoutěží opět převzal hejtman Moravskoslezského kraje  prof. Ing. Ivo Vondrák, CSc. a starosta městského obvodu Ostrava-Jih Bc. Martin Bednář. Fotosoutěž pořadatelsky zajišťovala Asociace středoškolských klubů České republiky, a to za finanční podpory Úřadu městského obvodu Ostrava-Jih, firmy SDS komplexní stavby s.r.o. a firmy Deichmann obuv s.r.o.

Jmenný seznam oceněných fotografů

Nejlepší fotografové nad 18 let

 1. David Lukáš
 2. Barbora Šebestová
 3. Jana Pytlíková
 4. Libor Hromádka
 5. Květa Děrdová
 6. Radim Matýsek

Nejlepší fotografové do 18 let

 1. Marie Kampiková
 2. Veronika Boháčová
 3. Jonáš Trach
 4. Natálie Kožárová
 5. Sára Prokopovská
 6. Mateusz Tyč

Cena starosty městského obvodu Ostrava-Jih: Sandra Kovaříková,   

Cena ASK ČR: Nela Kubánková, Gabriela Zamazalová

Cena městského obvodu Ostrava-Jih: Alžběta Fialová,Duong Hong Quang, Josefína Pokorná, Tereza Konečná, Lucie Koželková, Beata Pawera

Posted in Regionální informace.