Vyhodnocení fotografické soutěže Voda – základ života

Asociace středoškolských klubů a Střední průmyslová škola stavební v Ostravě v tomto roce uspořádaly již jedenáctý ročník fotosoutěže, jejímž hlavním tématem byla voda ve všech svých podobách a skupenstvích.

Hlavní sponzoři letošního ročníku

  Protože v listopadu a prosinci platila v České republice přísná protiepidemiologická opatření, nemohli jsme uspořádat tradiční vernisáž, na které předáváme ceny nejlepším fotografům. Z toho důvodu jsme ceny předali v zastupitelském sále Úřadu městského obvodu Ostrava-Jih v Ostravě-Hrabůvce. Ceny předala místostarostka městského obvodu Ostrava-Jih Mgr. Dagmar Hrabovská a zástupkyně ředitele Střední průmyslové školy stavební v Ostravě PaedDr. Zdeňka Klečková.  

Jmenný seznam oceněných fotografů

Nejlepší fotografové nad 18 let

 1. Karel Návrat
 2. Libuše Zábralová
 3. Ryszard Walica
 4. Marta Sládková
 5. Eva Králová
 6. Adam Šodek

Nejlepší fotografové do 18 let

 1. Eliška Bártková
 2. Nikol Vlachová
 3. Dana Křenková
 4. Nela Kubánková
 5. Hanna Klus
 6. Věra Namyslová

Cena starosty městského obvodu Ostrava-Jih: Michaela Hlubková  

Cena předsedy ASK ČR: Barbora Myšková

Cena městského obvodu Ostrava-Jih: Sandra Kovaříková, Damián Kožušník, Karolína Neuwirthová, Adéla Salamonová, Daniela Fendrychová a Markéta Kubátová

 Cena hejtmana Moravskoslezského kraje: Jiřina Kovářová, Radomír Vlček, Aneta Janáčová, Lukáš David, Barbora Škurková a Šarlota Plusková

Nejlepší fotografie od začátku prosince vystavujeme v Obchodním centru Forum Nová Karolína a v lednu 2021 je vystavíme v Obchodním centru Avion Shopping park v Ostravě-Zábřehu.

Posted in Fotosoutěž Ostrava.