Minirozhovor s Patrikem Děrgelem

Bohumínský rodák, ostravský patriot a známý český herec Patrik Děrgel byl v prosinci minulého roku V.I.P. hostem vernisáže fotografií, kterou pořádala v DK Akord v Ostravě-Zábřehu naše škola. I přes velké časové vytížení Patrik poskytl krátký rozhovor Kláře Olszowské.

1. Chtěl jste se vždy stát hercem?

Abych se přiznal, tak nechtěl, chtěl jsem být hokejista. Dříve jsem neměl s herectvím žádné zkušenosti, avšak později jsem začal chodit do divadla a začalo mě to bavit víc a víc.

2. Jak jste se dostal k herectví?

Ono to nebylo vůbec plánované, byl jsem na hokejové škole a postupem času jsem si uvědomoval, že ze mě hokejista rozhodně nebude. Na škole jsme však měli matematiku a ostatní předměty, a tak jsem hledal školu, kde je nepotřebují, což byla konzervatoř.

3. Nedávno jste účinkoval v pořadu „Tvoje tvář má známý hlas”. Jaké to pro vás bylo?

Během natáčení jsem se seznámil se spoustou super lidí. Na nácvik všeho potřebného jsme měli pouze 6 dní, vlastně jen 4. Den po natáčení byl jediný, kdy jsme si aspoň trochu mohli odpočinout, a šestý den po nás chtěli už vystoupení se vším všudy, takže to nebylo vůbec jednoduché. Nicméně jsem si to užil a byla to pro mě obrovská zkušenost.

 

Posted in Fotosoutěž Ostrava.