Zapojte se do 2. kola projektu Iniciativy mládeže v Jihomoravském kraji

I v tomto roce se Jihomoravská rada dětí a mládeže stala jednou z několika krajských rad, která ve „svém“ kraji vyhlásila projekt Iniciativy mládeže v Jihomoravském kraji. Tento projekt je určen pro neformální skupinky mladých lidí a podpořily jej svými dotacemi Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Jihomoravský kraj i město Brno. První kolo je úspěšně za námi, ale protože dobrých nápadů není nikdy dost, vyhlašujeme 2. kolo projektu! Máte nápad, ale nemáte na něj peníze? Chcete zrealizovat svoji myšlenku, ale nevíte jak na to? Je vám nejméně 15 a nejvíce 26 let? Pak si nenechte ujít podzimní kolo iniciativ mládeže! Pro začátek stačí přihlásit svůj nápad pomocí FORMULÁŘE na webových stránkách projektu a to do 11. září 2016.

Může to být nápad či myšlenka projektu ze všech oblastí lidského života. Záleží jen na vás! Samotný projekt vám pomůžou sepsat a vytvořit zkušení lektoři na školení, kde zároveň získáte i rady jak co nejlépe obhájit svůj projekt a tím získat požadovanou finanční částku na jeho realizaci, a to až do výše 40 000,- Kč!

Tak co, jdete do toho? Pokud ano, neváhejte ani chvilku! Všechny podrobnosti o samotném projektu i jeho realizaci se dozvíte na http://jihomoravsky.mladezkraji.cz/ nebo na FB profilu
https://www.facebook.com/Mládež-kraji-Jihomoravský-kraj-724047951050003/

Posted in Občan a společnost, Regionální informace.