Vodovíkend na Berounce

Život trochu jinak vás zve na víkendovou akci „Vodovíkend na Berounce“ zaměřenou na vodu, kánoe a poznávání krás Berounky netradičním způsobem doplněné o drobné zážitkové prvky. Že jste na vodě ještě nikdy nebyli nebo máte jen minimální zkušenosti? Skvělé! Pak určitě čtěte dál. Tato akce je totiž určena přesně vám. Pokud už vodu znáte, čtěte taky – budete tu mít možnost vyzkoušet si věci, které jen tak někde nezažijete.

Vodovíkend nebude o prýštícím adrenalinu a zdolávání divokých peřejí nebo sjíždění nebezpečných jezů, nýbrž o seznámení se s vodní turistikou a vším, co pobyt na vodě obnáší. Prostě si tu vodu pěkně osaháme – pojedeme v plastových kánoích „Vydra“, které jsou rychlejší a obratnější než rafty, naučíme se, jak držet pádlo a co s ním dělat, abychom pěkně jeli kupředu a ozkoušíme si vodu ze všech stran i tím, že pojedeme tzv. „natěžko“, tedy s věcmi. Bude to tedy takové pohodové putování po vodě.

Těšit se můžete rovněž na další zajímavý program (nejen) s vodní tématikou.

  • Termín: 15.-18.6.2017 (prodloužený víkend: čtvrtek večer – neděle odpoledne)
  • Místo konání: řeka Berounka v úseku z Liblína do Roztok (u Křivoklátu)
  • Ubytování: ve stanech v kempech u řeky ve vlastních spacácích / na karimatkách
  • Stravování: v ceně jsou snídaně a jednoduché teplé večeře, které si připravíme společně (bude k dispozici vařič), během dne bude možnost oběda po cestě (hradí si každý individuálně),
  • Cena: 600,- Kč (v ceně jsou zahrnuty náklady na půjčení kompletního vodáckého vybavení, kempy a výše uvedená strava).
  • Kontaktní osoba: Petra Benedíková (Peťa) – petra@zivotjinak.cz, případně Michal Martinásek – michal@zivotjinak.cz

Akce je určena především pro mladé dospělé (koukavé i nekoukavé), kteří umí plavat. Kapacita akce je omezena, proto doporučujeme přihlásit se co nejdříve, nejpozději pak do 30.4.2017.

Přihlášky: https://goo.gl/forms/w2GAV1Vg6mTKTneJ3

 

Posted in Regionální informace, Volný čas.