Staň se dobrovolníkem na 19. ročníku Kina na hranici

Jsme skupina nadšenců, pro které je film nejdůležitějším uměním. Každý rok se do práce vrháme s ohromnou radostí a odhodláním, abychom v květnový víkend vytvořili v Cieszynie výjimečnou událost. Avšak bez podpory dobrovolníků by to nebylo možné. Právě díky Vaší energii a odhodlání vše funguje jak má a pozitivní přístup vytváří tak přátelskou atmosféru této filmové přehlídky. Ke spolupráci zveme Vás všechny, kteří byste chtěli strávit několik jarních dní v Cieszynie a rádi byste se stali součástí týmu tvořícího filmovou událost s možností ji poznat od základů a setkat se s mnoha jinými milovníky filmu z celého Polska a Česka.

Filmová přehlídka Kino na hranici / Kino na Granicy se zrodila v prostředí Polsko-Česko-Slovenské Solidarity z upřímné touhy poznávání kultury sousedů za řekou. Od roku 2010 začala účastníky oceňované ustálení: 6 dní, minimálně 4 promítací místa v jednom, ačkoli ve dvou městech, vždy více než 100 filmů, 5 koncertů a mnoho doprovodných akcí. Kino na hranici má již svou tradici a renomé a jedná se o jednu z nejznámějších filmových událostí. V letech 2009, 2010, 2011 a 2013 porota nominovala Filmovou přehlídku Kino na hranici na Cenu Polského institutu filmového umění v kategorii „Mezinárodní filmová událost“, kterou KNH získalo v roce 2013.

Pomoc dobrovolníků potřebujeme u přípravy a realizace všech festivalových událostí. Dobrovolníci mají na starost péči o hosty, výtvarnou úpravu, vydávání akreditací a poskytování informací ve festivalové kanceláři, pomoc při projekcích v kinech a na jiných promítacích místech, propagaci a pomoc ve festivalovém klubu. Podrobná pravidla budou součástí dohody a budou probrány v průběhu organizačního setkání před zahájením přehlídky.

K přihlášce je potřeba přiložit aktuální portrétní fotografii, které se bude později nacházet na Vaší vizitce

Přihlášku – jméno, email, telefonní kontakt, škola pošlete na: kantor@askcr.cz

Posted in Práce, Regionální informace.