Práce pro absolventy středních škol v KPMG Brno

Pracovník odborné podpory v daňovém oddělení

KPMG Česká republika s.r.o. hledá vhodného kandidáta/vhodnou kandidátku na pozici Administrativní podpory do oddělení Daňového poradenství (zaměření zejména na oblast DPH, daň z příjmů právnických a fyzických osob) – lokalita Brno.

Pracovní náplň:

* Zajištění přípravy přiznání k DPH a dalších souvisejících výkazů

* Spolupráce při přípravě přiznání k dani z příjmu právnických a fyzických osob

* Tvorba dílčích reportů a jejich kontrola

* Podpora kolegů v rámci oddělení daňového poradenství

* Komunikace s klienty, obchodní korespondence

Požadujeme:

* SŠ/VOŠ ekonomického směru, předchozí praxe vítána

* Znalost základu DPH a jiných daní

* Velmi dobrou znalost anglického jazyka (slovem i písmem)

* Pokročilou znalost práce na PC (MS Office – Excel)

* Spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost

* Znalost obchodní korespondence

* Dobré komunikační a organizační schopnosti

Nabízíme:

* Zázemí renomované poradenské společnosti

* Možnost odborného  a osobního růstu

* Širokou nabídku zaměstnaneckých benefitů (Kafeteria systém)

V případě zájmu pište, Aleš Krempa  akrempa@kpmg.cz

Posted in Práce, Regionální informace.