Kroužkobraní, to nás baví!

Nevíte, který kroužek svým ratolestem vybrat?  Hledáte pro své děti zajímavou náplň volného času? Pokud ano, nenechte si ujít veletrh mimoškolních aktivit, kroužků a zájmových oddílů! Přijďte první zářijový víkend (6. – 7. září 2014) do Avion Shopping parku v Brně – Modřicích!

Po oba dny jsou připraveny v obchodním centru  ukázky činností  organizací a sdružení pracujících s dětmi a mládeží. Taneční, hudební i sportovní ukázky můžete shlédnout na venkovním i vnitřním pódiu, mnoho zajímavých informací a novinek o možnostech, jak děti zabavit ve volném čase, se dozvíte na stáncích jednotlivých organizací. Na veletrhu představí svoji náplň a činnost například brněnské taneční,jazykové a hudební  školy, sportovní kluby,  Středisko volného času Lužánky a mnoho dalších organizací a sdružení. kromě toho děti i dospělé čeká každý den pohádka a také losování o poukázky na nákup v Avionu. Zkrátka bude to stát za to!

Podrobné informace o akci jsou k dispozici na http://www.brno.avion.cz/cs-cz/news-and-events/event-2014/krouzkobrani-v-avionu.

Posted in Pozvánky, Regionální informace.